1. »
  2. »
  3. » Novice

Vzpon na Snežnik

Nazaj

Petek zvečer. Ideja je padla od moje XYL. Greva na Snežnik. Kljub kar zavidljivi višini 1790 metrov se nisem dolgo obotavljal in hitro potrdil moje strinjanje. V mislih je bila takoj VHF ročna postaja, ki bo z mano v nahrbtniku, na vrhu pa z njo nekaj SOTA zvez. Pohodništvo in radioamaterstvo, dobitna kombinacija.

Stopite v stik